Підібрати по параметрах

  • > Ціна
    грн - грн

Зверніть увагу!

Товар відпускається від 1 шт. (кг, пак, пог.м тощо).

Комплектація, упаковка, зовнішній вигляд, товару можуть відрізнятися від вказаних на сайті.

Вагу товару можна подивитися у кошику обравши пункт ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ.

Ціна (ОПТ) діє при покупці кратно упаковці!

Прокат калібрований

list grid
Круг калібрований стальни
Круг калібрований стальни
EN 10025

Круг калібрований стальни

Квадрат калібрований стальний
Квадрат калібрований стальний
EN 10059

Квадрат калібрований стальний

Cмуга калібрована стальна
Cмуга калібрована стальна
EN 10277

Cмуга калібрована стальна

Шестиграник калібрований стальний
Шестиграник калібрований стальний
EN 10278

Шестиграник калібрований стальний

Калібровані прутки з круглим сечуванням отримують з круглого гарячекатаного прокату. Для їх виготовлення застосовується один з двох способів: волочіння холодная прокатка.
Волочіння. При цьому варіанте виробництва обробка металу здійснюється під тиском. Заготовку протягніть через кругле отвір, діаметр якого менше сегментів заготівлі.
У процесі довжини виробу збільшується, а його поперечні розміри зменшуються. Таку спосіб застосовують у виробництві наступних виробів: труби, прутки та дріт.
Холодная прокатка. Стальні круги, випущені цим способом, мають 2 вагомих переваг. По- перше, по необхідності можна виготовити деталі з дуже маленьким січенням. По- друге, подібні вироби мають відмінну якість за всіма показниками: точні розміри, обробка поверхні, механічні властивості.

Шестигранник - це виробництво металопрокату з рівними шести поверхонь, переважно призначене для виготовлення кріпильних деталей: зокрема, болтів і гайок, а також елементів промислового обладнання. В основі - автоматна сталь підвищеної обробленості. Підвищена жорсткість та універсальність - ключові переваги продукту.

Квадрат калібрований виготовляється як мірної, так і немірної довжини. На вартість квадрата 8х8 калібр, S235 впливає і тип стали. Це углеродна, низколегирована, легована і шнші різновиди стали.

Шпонкові матеріал або ж шпонкова сталь - це 2 ідентичних назви, якими позначається виготовлена відповідно до міждержавного стандарту ГОСТ 8787-68 чістотянутая сталь для шпонок. Згідно з цим документом, в якості вихідної сировини може бути обраний будь-який сплав стали, відповідає лише одній умові: показники тимчасової розривної міцності на розрив у сплаву повинні становити не менше 60 кгс / мм2. За великим рахунком, таким вимогам відповідають досить багато сталеві сплави. Однак шпонкові матеріал в більшості випадків виготовляють з конструкційних сталей, а саме конструкційної вуглецевої і конструкційної легованої, так як ці сплави мають відмінні характеристиками і високу ступінь стійкості до різних впливів

Поставляется в прутах.1м або підзамовлення до певного розміру до 6м.

💰 Які Прокат калібрований найдешевші?

ТОП-3 недорогих товарів з даної категорії є: Круг калібрований стальни з ціною 6.00 грн, а також Квадрат калібрований стальний з ціною 36.00 грн, Шестиграник калібрований стальний з ціною 42.00 грн.

🍀 Які Прокат калібрований найпопулярніші у 2023 році?

Найкращі та найпопулярніші цього року в Тавор - це Круг калібрований стальни з ціною 6.00 грн, Квадрат калібрований стальний з ціною 36.00 грн, Шестиграник калібрований стальний з ціною 42.00 грн.

💎 Які Прокат калібрований актуальні в 2023 році?

У 2020 році найбільш актуальні товари це: Cмуга калібрована стальна з ціною 90.00 грн, Круг калібрований стальни з ціною 6.00 грн, Квадрат калібрований стальний з ціною 36.00 грн.

🔥 Яка ціна на Прокат калібрований в 2023 році?

Середня вартість на товари з категорії Прокат калібрований: 48.00 грн. Діапазон цін від 6.00 грн до 90.00 грн.