Підібрати по параметрах

 • > Матеріал
  0
 • > Покриття
  0
 • > Діаметр
 • > Довжина
 • > Ціна
  грн - грн

Зверніть увагу!

Товар відпускається від 1 шт. (кг, пак, пог.м тощо).

Комплектація, упаковка, зовнішній вигляд, товару можуть відрізнятися від вказаних на сайті.

Вагу товару можна подивитися у кошику обравши пункт ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ.

Ціна (ОПТ) діє при покупці кратно упаковці!

Цвяхи толеві

list grid
Цвяхи толеві
Цвяхи толеві
ГОСТ 4029-63

Цвяхи толеві

Цвяхи толеві ГОСТ 4029-63..
"

В процесі виконання безлічі будівельних робіт та в побуті часто використовуються будівельні цвяхи, які ще називають стандартними. Вони мають плоску або конусоподібну голівку з діаметром, що перевершує довжину стрижня в кілька разів. Завдяки гострому кінцю метиз легко проникає всередину дерев'яних та інших поверхонь, забезпечуючи фіксацію елементів та предметів. Якість з’єднання забезпечує також виступаюча насічка, яка, в разі необхідності, не завадить вибити елемент кріплення з місця установки.

¶¶

Переваги та недоліки цвяхів

¶¶

Цвяхи будівельні мають попит, як як серед звичайних споживачів, так і будівельних фірм, дозволяючи істотно заощадити та швидко виконати запланований обсяг робіт. У списку переваг такого типу кріплень:

¶¶
 1. Величезна кількість різновидів цвяхів, які відрізняються за діаметром, довжиною та призначенням, наприклад, є особливі конфігурації для покрівельних робіт.
 2. Мінімальні зусилля в процесі монтажу.
 3. Великий термін експлуатації - якісне кріплення може прослужити стільки ж, скільки матеріал поверхонь, що поєднуються.
¶¶

При всіх перевагах цвяхів, у них є декілька мінусів, які потрібно мати на увазі:

¶¶
 • вироби без цинкового покриття швидко іржавіють;
 • гладка поверхня стрижня знижує міцність з'єднання елементів;
 • у більшості виробів недостатньо естетичний зовнішній вигляд.
¶¶

Ціни на будівельні цвяхи у Львові

¶¶

Покупці кріплення часто стикаються з такою проблемою як невідповідність якості та вартості товару. Часто продавці встановлюють великі націнки, але пропонують товар без гарантії, тому співпрацювати має сенс лише з компанією, яка пропонує сертифіковану по ДСТУ і DIN продукцію, а саме - з нашим інтернет магазином. Ми даємо офіційне підтвердження якості кожної партії метизів та встановлюємо доступні ціни на будівельні цвяхи у Львові, а також регулярно проводимо розпродажі. Для клієнтів, які зробили покупку на суму від 1,5 тисячі гривень, передбачений бонус у вигляді дисконтної карти, яка дає право на знижки при наступних замовленнях.

¶¶

Керуючись власними фінансовими можливостями і потребами, у нас на сайті ви можете замовити засоби кріплення гуртом чи в роздріб (від 1 кілограма) з оптимальними характеристиками. Зверніть увагу на те, що, чим більше діаметр стрижня і довжина цвяха, тим вище вартість, що обумовлено витратами металу. Також на розмір витрат вплине наявність цинкового покриття, яке забезпечує додатковий антикорозійний захист виробу, та місце доставки. Ми співпрацюємо з SAT і Новою Поштою, що дозволяє організовувати поставки не лише в Київ та великі міста, а й в невеликі населені пункти, де є офіси даних перевізників.

¶"

🔥 Яка ціна на Цвяхи толеві в 2020 році?

Середня вартість на товари з категорії Цвяхи толеві: 43.20 грн. Діапазон цін від 43.20 грн до 43.20 грн.