Підібрати по параметрах

  • > Ціна
    грн - грн

Зверніть увагу!

Товар відпускається від 1 шт. (кг, пак, пог.м тощо).

Комплектація, упаковка, зовнішній вигляд, товару можуть відрізнятися від вказаних на сайті.

Вагу товару можна подивитися у кошику обравши пункт ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ.

Ціна (ОПТ) діє при покупці кратно упаковці!

Цвяхи

list grid
Цвяхи будівельні
Цвяхи будівельні
DIN 1151

Цвяхи будівельні

Цвяхи столярні
Цвяхи столярні
DIN 1152

Цвяхи столярні

Цвяхи покрівельні
Цвяхи покрівельні
DIN 1160

Цвяхи покрівельні

Цвяхи покрівельні кільцеві
Цвяхи покрівельні кільцеві
DIN 1160 K

Цвяхи покрівельні кільцеві

Цвяхи нагвинтовні
Цвяхи нагвинтовні
DIN 68163 A

Цвяхи нагвинтовні

Цвяхи кільцеві піддоні
Цвяхи кільцеві піддоні
DIN 68163 K

Цвяхи кільцеві піддоні

Цвяхи будівельні
Цвяхи будівельні
ГОСТ 4028-63

Цвяхи будівельні

Цвяхи толеві
Цвяхи толеві
ГОСТ 4029-63

Цвяхи толеві

Цвяхи толеві ГОСТ 4029-63..
"

Простим, але надійним способом фіксації деталей або предметів є забивання цвяхів. Незважаючи на впровадження передових технологій, які дозволили покращити експлуатаційні властивості даного кріплення, його конструкція залишилася незмінною - стрижень з головкою, хоча в деяких різновидах є додатковий захисний шар зверху або під капелюшком. Приєднання елементів відбувається після забивання цвяха в покриття за допомогою молотка. У продажу можна знайти переважно дерев'яні та металеві кріплення, причому ті, що зроблені с металу, більш довговічні та стійкі до несприятливих зовнішніх факторів. В розпорядженні клієнтів нашого інтернет магазину широкий асортимент продукції за доступними цінами - ви можете купити цвяхи оптом у Львові або з доставкою по Україні в режимі 24/7!

Підбір оптимального кріплення

З огляду на широку сферу застосування металовиробів, не дивно, що виробники пропонують безліч їх різновидів, у кожного з яких є певні плюси та мінуси. Щоб цвяхи купити вдало, необхідно визначитися з:

  1. Формою стрижня - конус, піраміда, циліндр, паралелепіпед.
  2. Формою головки - напівкругла, пласка, декоративна, з борозенками.
  3. Призначенням - покрівельні, для фінішної обробки, стандартні, шиферні, замкові тощо.
  4. Матеріалом - у виробництві цвяхів може використовуватися деревина, алюміній, чавун, латунь, мідь, а для захисту від корозії на деякі вироби наносять цинкове покриття.
  5. Діаметром та довжиною.

Ціни на цвяхи оптом у Львові

Купівля гуртом чи в роздріб на нашому сайті - це можливість скоротити витрати на матеріали в процесі будівництва, ремонту або виробництва без зниження якості робіт. Наша продукція сертифікована по ДСТУ і DIN, тому є вигідним інвестуванням коштів - немає сумнівів в тому, що кріплення забезпечить міцне з'єднання деталей та безпеку конструкцій або виробів.

Якщо порівняти ціни на цвяхи у Львові в звичайних будівельних магазинах і на нашому сайті, то ви будете приємно здивовані - ми реалізуємо товар недорого, при цьому піклуємося про те, щоб кожен замовник залишився задоволеним фінансовою стороною співпраці. Зручніше та дешевше замовляти металовироби гуртом, адже тоді є можливість отримати дисконтну карту (при покупці на 1500 гривень і більше) та знижки на кожну одиницю продукції. Як тільки визначитеся з видом цвяхів, які вам потрібні для особистого використання чи бізнесу, телефонуйте або робіть запит на розрахунок вартості онлайн - ми підберемо оптимальний формат співпраці та організуємо доставку в межах Львова, в Київ чи в інші міста України.

"

💰 Які Цвяхи найдешевші?

ТОП-3 недорогих товарів з даної категорії є: Цвяхи нагвинтовні з ціною 19.00 грн, а також Цвяхи будівельні з ціною 31.00 грн, Цвяхи толеві з ціною 38.00 грн.

🍀 Які Цвяхи найпопулярніші у 2023 році?

Найкращі та найпопулярніші цього року в Тавор - це Цвяхи будівельні з ціною 31.00 грн, Цвяхи будівельні з ціною 8274.84 грн, Цвяхи покрівельні з ціною 63.90 грн.

💎 Які Цвяхи актуальні в 2023 році?

У 2020 році найбільш актуальні товари це: Цвяхи столярні з ціною 50.30 грн, Цвяхи будівельні з ціною 8274.84 грн, Цвяхи покрівельні з ціною 63.90 грн.

🔥 Яка ціна на Цвяхи в 2023 році?

Середня вартість на товари з категорії Цвяхи: 4146.92 грн. Діапазон цін від 19.00 грн до 8274.84 грн.