Прокат калібрований

Калібровані прутки з круглим сечуванням отримують з круглого гарячекатаного прокату. Для їх виготовлення застосовується один з двох способів: волочіння холодная прокатка.
Волочіння. При цьому варіанте виробництва обробка металу здійснюється під тиском. Заготовку протягніть через кругле отвір, діаметр якого менше сегментів заготівлі.
У процесі довжини виробу збільшується, а його поперечні розміри зменшуються. Таку спосіб застосовують у виробництві наступних виробів: труби, прутки та дріт.
Холодная прокатка. Стальні круги, випущені цим способом, мають 2 вагомих переваг. По- перше, по необхідності можна виготовити деталі з дуже маленьким січенням. По- друге, подібні вироби мають відмінну якість за всіма показниками: точні розміри, обробка поверхні, механічні властивості.

Шестигранник - це виробництво металопрокату з рівними шести поверхонь, переважно призначене для виготовлення кріпильних деталей: зокрема, болтів і гайок, а також елементів промислового обладнання. В основі - автоматна сталь підвищеної обробленості. Підвищена жорсткість та універсальність - ключові переваги продукту.

Квадрат калібрований виготовляється як мірної, так і немірної довжини. На вартість квадрата 8х8 калібр, S235 впливає і тип стали. Це углеродна, низколегирована, легована і шнші різновиди стали.

Шпонкові матеріал або ж шпонкова сталь - це 2 ідентичних назви, якими позначається виготовлена відповідно до міждержавного стандарту ГОСТ 8787-68 чістотянутая сталь для шпонок. Згідно з цим документом, в якості вихідної сировини може бути обраний будь-який сплав стали, відповідає лише одній умові: показники тимчасової розривної міцності на розрив у сплаву повинні становити не менше 60 кгс / мм2. За великим рахунком, таким вимогам відповідають досить багато сталеві сплави. Однак шпонкові матеріал в більшості випадків виготовляють з конструкційних сталей, а саме конструкційної вуглецевої і конструкційної легованої, так як ці сплави мають відмінні характеристиками і високу ступінь стійкості до різних впливів

Поставляется в прутах.1м або підзамовлення до певного розміру до 6м.
Тавор - засоби кріплення та монтажу © 2020