Підібрати по параметрах

 • > Матеріал
  0
 • > Діаметр
 • > Довжина
 • > Ціна
  грн - грн

Зверніть увагу!

Товар відпускається від 1 шт. (кг, пак, пог.м тощо).

Комплектація, упаковка, зовнішній вигляд, товару можуть відрізнятися від вказаних на сайті.

Вагу товару можна подивитися у кошику обравши пункт ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ.

Ціна (ОПТ) діє при покупці кратно упаковці!

Анкер однорозпірний з гільзою

list grid
Анкер однорозпірний з гільзою та гайкою
Анкер однорозпірний з гільзою та гайкою
TN 2010

Анкер однорозпірний з гільзою та гайкою

Анкер однорозпірний з гільзою та болтом
Анкер однорозпірний з гільзою та болтом
TN 2012

Анкер однорозпірний з гільзою та болтом

Анкер однорозпірний з гойдалковим Q-гаком
Анкер однорозпірний з гойдалковим Q-гаком
TN 2013

Анкер однорозпірний з гойдалковим Q-гаком

"

Представником нового покоління засобів кріплення є анкер розпірний, який можна використовувати для закріплення деталей та конструкцій до поверхонь з щільних матеріалів. При професійному монтажі він забезпечує максимальне зчеплення шляхом проникнення внутрішнього елемента в матеріал основи. У продажу можна знайти безліч недорогих варіацій таких метизів, але, якщо хочете зробити покупку без переплат, варто звернутися в наш інтернет магазин. Ми пропонуємо сертифіковані анкерні болти з високоміцної сталі, які приваблюють не лише помірною ціною, але й іншими перевагами, такими як:

¶¶
 • оперативність фіксації;
 • зручність застосування;
 • довговічність, обумовлена стійкістю до температурних коливань, вібраційних і динамічних навантажень, впливу вологи та хімічних реагентів;
 • наявність антикорозійного покриття;
 • надійність кріплення предметів будь-яких конфігурацій, ваги та функціонального призначення.
¶¶

Коли варто використовувати розпірні анкери?

¶¶

Основна умова ефективного застосування анкерних болтів - щільність матеріалу основи. Купити розпірний анкер має сенс для проведення монтажних, оздоблювальних, будівельних та ремонтних робіт, які передбачають закріплення конструкцій на несучих поверхнях з бетону, повнотілої цегли, натурального каменю. Не підходить такий засіб кріплення для газобетону і матеріалів з тріщинами або внутрішніми дефектами. Найчастіше розпірні анкери замовляють для монтажу:

¶¶
 1. Освітлювального обладнання.
 2. Загороджувальних систем.
 3. Будівельного риштування.
 4. Великогабаритних віконних та дверних систем.
 5. Прольотів сходів.
 6. Комунікаційних мереж.
 7. Сталевих предметів і конструкцій.
¶¶

Ціни на розпірні анкери

¶¶

Тавор - інтернет магазин, орієнтований на довгострокову співпрацю з замовниками, тому, незалежно від обсягу замовлення, гуртом чи в роздріб, ви можете розраховувати на доступні ціни та відмінну якість продукції. Всі наявні в асортименті кріплення відповідають вимогам діючих стандартів якості та адаптовані до значних експлуатаційних навантажень. У нас немає необґрунтованих націнок або незапланованих при оформленні замовлення доплат - ви сплачуєте саме ту суму, яку повідомляє менеджер при підтвердженні замовлення.

¶¶

Великі поставки прораховуються окремо, а вартість доставки до Львова, Києва та інших міст України визначається відстанню, габаритами і вагою продукції, а також тарифами перевізника. Актуальні ціни на розпірні анкери вказані в каталозі для кожного виду продукції, вони варіюються в залежності від матеріалу, довжини та діаметру кріплення, його типу і конструктивних особливостей.

¶"

🔥 Яка ціна на Анкер однорозпірний з гільзою в 2020 році?

Середня вартість на товари з категорії Анкер однорозпірний з гільзою: 1080.00 грн. Діапазон цін від 124.80 грн до 2035.20 грн.