Про нас

 

Ми раді  Вас вітати на нашому сайті ТОВ «Тавор», і вдячні, що ви обрали саме нас. Наш досвід  на ринку засобів кріплень та монтажу починається з 1999 року. Ми є динамічно розвиваючою  компанією в галузі кріплень та пропонуємо  широкий асортимент кріпильних виробів  відповідно до стандартів DIN, ДСТУ(ГОСТ), ISO постійно інвестуючи, модернізуючи та розширюючи спектр асортиментів новими пропозиціями. Нашою новинкою стали такі види товару як «Інструмент», «Хімічні речовини» та «Металопрокат калібрований».

    Наш сучасний склад потужністю 10 000 палетомісць забезпечує швидке та ефективне виконання замовлень. Метою нашої компанії є довгострокова і взаємовигідна партнерська співпраця. Якість реалізованої продукції забезпечується вибором  кваліфікованих постачальників та використанням електронних методів управління, що дає змогу задовольнити потребу самих вимогливих покупців.

    Ми керуємося принципами співпраці та взаємної довіри, намагаємося зв'язатися з нашими клієнтами та постачальниками з довгостроковими партнерськими відносинами. Що підкреслює наш дивіз «З’єднаємо ваші бажання з нашими пропозиціями».

    Якщо покупець стає  постійним клієнтом «Тавор», може розраховувати на максимально вигідні умови співпраці у придбання засобів кріплень та монтажу, отримавши додаткові знижки або пільгові умови платежу.  Доставка  продукції здійснюється в будь-які регіони України. Вас цікавлять вироби, представлені на нашому сайті, і вам необхідно придбати кріплення, або ви не знайшли продукцію, яка не відображена у нашому каталозі, тоді ви можете відправити запитання на: 

 e-mail: office@tavor.ua  відділ продажу sales@tavor.ua

 зробити замовлення по телефону: +38(032)244-17-54(багатоканальний) (067) 944-17-54 (050) 844-17-54 (093) 244-17-54

    Ми завжди раді  Вам !!